165 000 €
1 153,85€/m²
Siūlykite savo kainą
Namas : Sekvojų g. Šiaulių r. sav.
Kambarių sk. 3 Statybos metai 2023 m. Plotas 143 m² Sklypo plotas 9 a
Labai geroje vietoje Vinkšnėnuose parduodamas naujos statybos A++ klasės gyvenamasis namas. Praktiškai iki pat sklypo yra asfaltas, sklypas pakeltas, lietaus vanduo nuvestas į drenažinį kanalą. Pilnai sutvarkytas gerbūvis, išlygintas juodžemis, užsodinta veja, išklotas didelis kiekis trinkelių, patogus įvažiavimas, padaryta nuogrinda aplink namą. Namas itin tvirtas ir saugus. Visos pertvaros mūrinės, monolitinė betoninė perdanga, didelis šilumos akumuliacinis betono sluoksnis grindyse.

Suplanuoti du erdvūs miegamieji, bei erdvi virtuvės ir svetainės zona. Virtuvėje yra numatytos vandentiekio bei elektros komunikacijos salai. Yra erdvus sandėliukas daiktams laikyti. Yra drabužinės zona. Namo išplanavimas itin patogus kokybiškam gyvenimui. Yra išėjimas į terasą.

Erdvus 9 arų sklypas, gera namo orientacija pagal saulės kryptį. Rami vieta. Patogi stoginė automobiliui, o iš jos patekimas į namą po stogeliu, tad grįžus net lietingą dieną nebereiks eiti per lietų namo. Iš stoginės pro automatinius vartus pateksite į erdvų sandėliuką namo ūkio rakandams laikyti. Namas parduodamas su daline apdaila. Stogas apšiltintas akmens vata ir dėl sandarumo užpurkšta su uždarų porų poliuretanu.

Itin patrauklus variantas ieškančiam išskirtinės kokybės ir privatumo!

BENDRA INFORMACIJA
- Bendras plotas - 143 kv.m;
- Kambarių skaičius - 3;
- Namo tipas - mūrinis;
- Kokybiški plastikiniai langai;
- Statybos metai - 2023 m.
- 9 arų žemės sklypas.

KOMUNIKACIJOS
- Šildymas - numatytas oras-vanduo.
- Vandentiekis - šulinys;
- Kanalizacija - valymo įrengimas;
- Elektra.

NAMO APDAILA
- Dalinė apdaila;
- Langai - kokybiški plastikiniai;
- Fasadas apšiltintas, nuarmuotas ir nutinkuotas;
- Grindys – išbetonuotos;
- Sienos – betono tinkas;
- Lubos – gipsas;
- Stogas – skarda.
- Erdvus 9 arų sklypas.

KITA INFORMACIJA
- Į sandėliuką sumontuoti automatiškai pakeliami vartai.
- Du san.mazgai.
- pilnai sutvarkytas įvažiavimas, išklotos trinkelės.

Namas geroje vietoje, akligatvyje. Patogus susisiekimas su miestu, gretimai jau nebeužstatoma zona dėl elektros linijos, tad visada bus erdvės. Nuostabus namas tiek kokybės, tiek vietos prasme.

Skambinkite ir registruokitės apžiūrai. Daugiau informacijos telefonu: 8 640 63 417
Sertifikuotas LNTAA brokeris
RE/MAX Trust biuro vadovas
Justas Niauronis

RE/MAX Trust:
Greitas ir saugus sandoris. Pirkėjams nėra tarpininkavimo mokesčio. Perkant su paskola - palankios SWEDBANK, SEB, LUMINOR bankų sąlygos. Nemokamos konsultacijos.
Nekilnojamo turto brokeriams - jei turite klientą šiam objektui, kreipkitės!

Ypatumai

Signalizacija; Detalus planas; Elektra; Geras privažiavimas; Kraštinis sklypas; Šarvuotos durys; Virtuvė sujung. su kamb.; Langai su stiklo paketais; Tualetas ir vonia atskirai; Elektra 3x380V; Vietinė kanalizacija; Balkonas/Terasa; Wavin vamzdžiai;