92 000 €
671,53€/m²
Siūlykite savo kainą
Namas : Vilties g. Rokiškio r. sav.
Kambarių sk. 4 Statybos metai 1983 m. Plotas 137 m² Sklypo plotas 40 a
Ramiame ir tvarkingame Čedasų miestelyje netoli Rokiškio (20km) parduodamas 2018 m. renovuotas ir naujai įrengtas gyvenamasis namas. Apie 137kv.m. (1 aukštas gyvenamo ploto 58kv.m. + 50 kv.m. mansarda, plius pagalbinės patalpos). Viskas įrengta su meile, apgalvota kiekviena detalė.

Parduodama su kokybiškais baldais ir įranga (detalizuojama atskirai), kurie rūpestingai parinkti patogiam ir jaukiam gyvenimui. Kambariai šviesūs, erdvūs, vasarą pagal poreikį vėsinami kondicionieriais.

Didelis ūkinis pastatas, kurio vienoje dalyje įrengta: nauja pirtis 9kv.m., priešpirtis 9 kv.m. ir didelė (apie 40kv.m.) lauko terasa, kitoje dalyje didelės pagalbinės-ūkinės patalpos/vieta garažui, pagal poreikius.

Namas su 40 arų erdviu sklypu, kuriame galima patogiai gyventi, ilsėtis ar dirbti žemės ūkio darbus. Kieme yra didelės lauko supynės ir medinis, smagus žaidimų namelis vaikams.

NAMO IR SKLYPO PRIVALUMAI:
- Rami vieta, norintiems atokiau gyventi nuo didmiesčio šurmulio. Iki pat namo keliai ir gatvės - asfaltuoti, valomi žiemą.
- Namas naujai apšiltintas, pakeisti langai ir stogas, nauji san mazgai, elektros instaliacija.
- Vanduo šulinio, šildomas boileriu.
- Šildymas oras-oras, kietu kuru (pagal poreikį)
- Nuotekos vietinės.
- Aptvertas, apželdintas ir sutvarkytas sklypas.
- Puikus elektrinis židinys jaukumui.
- Erdvūs vonios kambarys, kuriame telpa ir visa reikalinga įranga skalbimo zonai.
- Patogus išplanavimas , abiejuose aukštuose sanmazgai, atskira virtuvė.
- Virš 100 kv.m ūkinis pastas.
- Erdvus trinkelėmis išklotas kiemas prie namo.
- 3km iki Čedasų ežero.
- Į Rokiškį kursuoja mokyklinis autobusas. Gyvenvietėje yra biblioteka, įspūdinga bažnyčia, bendruomenės patalpos, parduotuvė.

Yra galimybė įsigyti 3 ha žemės ūkio paskirties žemės (papildomai derinamas klausimas)
Rokiškis 20km, Pandėlys 17km, Kupiškis 50, Panevėžys 97, Biržai 54km.

Jeigu ieškote kompaktiško namo šalia gamtos ir nenorite sukti galvos dėl statybų, interjero ir kt sudėtingų klausimų, o tiesiog, įsikelti ir gyventi, ar smagiai leisti poilsio laiką savaitgaliais ar atostogų metu, šis namas kaip tik jums. Susisiekite dėl papildomos informacijos ar apžiūros ir aptarsime Jums iškilusius klausimus.

Remax biuras
Brokerė Laura Mikšionienė
Tel. 8 660 89948

Ypatumai

Signalizacija; Detalus planas; Elektra; Su baldais; Geras privažiavimas; Internetas; Buitinė technika; Dušas; Vandentiekis; Šalia vandens telkinio; Šarvuotos durys; Vonia; Kondicionierius; Langai su stiklo paketais; Televizorius; Skalbimo mašina; Tualetas ir vonia atskirai; Pirtis; Boileris; Vietinė kanalizacija; Kietu kuru;