RE/MAX franšizė

Domina RE/MAX franšizė?
Susisiekite su mumis

10 svarbiausių priežasčių įsigyti RE/MAX Franšizę

1. Nekilnojamojo turto lyderis pasaulyje

Niekas pasaulyje neparduoda daugiau nekilnojamojo turto už RE/MAX. Žurnalas "Enterpreneur" įvertino RE/MAX kaip geriausią ir sparčiausiai besiplečiančią franšizę nekilnojamojo turto srityje.

Tai dar ne visi pranašumai: dešimtys kitų leidinių nurodė, kad RE/MAX yra gerokai pralenkusi savo konkurentus...

Jei kada nors svarstėte, ar RE/MAX franšizė būtų Jums tinkama galimybė, klauskite ekspertų nuomonės.

2. Daugiau nei 40 metų pastovaus augimo.

RE/MAX tinklas be perstojo auga jau daugiau nei 40 metų, o jo unikali koncepcija susilaukė sėkmės daugiau nei 90 valstybių, pasižyminčiose skirtinga ekonomine, kultūrine bei verslo aplinka.

RE/MAX yra nepralenkiama lyderė Europoje, JAV, Kanadoje bei daugelyje kitų nekilnojamojo turto rinkų visame pasaulyje. Plačiai žinomas RE/MAX prekinis ženklas, puiki reputacija bei unikali koncepcija į RE/MAX tinklą pritraukia produktyviausius bei labiausiai patyrusius nekilnojamojo turto brokerius. Vidutinė RE/MAX brokerių darbo patirtis yra 13 metų, jie taip pat išsiskiria didžiausiomis vidutinėmis pajamomis.

Lietuvoje RE/MAX pradėjo veiklą prieš daugiau kaip 7 metus ir galime didžiuotis nuosekliu augimu ir tvirtomis rinkos pozicijomis.

3. Plačiai žinomas prekinis ženklas

Daugeliui kompanijų prireikia kelių dešimtmečių norint pasiekti, kad jų prekinis ženklas taptų plačiai žinomas ir asocijuotųsi su aukšta kokybe ir sėkme.

Vienas didžiausių RE/MAX privalumų yra teisė naudoti visame pasaulyje pripažintą prekinį ženklą bei koncepciją.

4. Technologinis pranašumas

Nuo pat veiklos pradžios RE/MAX stengėsi neatsilikti nuo technologinio progreso: buvo viena iš pirmųjų nekilnojamojo turto organizacijų pasaulyje, kuri savo veikloje pradėjo naudoti internetą, o jos sukurtas puslapis remax.com buvo įvertintas specialiu apdovanojimu.

Svajonė turėti tiesioginį ryšį su visais skirtingose pasaulio šalyse esančiais RE/MAX nariais tapo reali dėl mūsų tinklo ekstraneto RE/MAX Mainstreet. RE/MAX nuolat tobulina pažangias technologijas, dėl kurių nekilnojamojo turto brokeriai gali siekti geresnių darbo rezultatų ir teikti aukščiausios kokybės paslaugas.

Lietuvoje RE/MAX savo biurams ir brokeriams suteikia galimybę naudotis tikrai unikaliomis klientų valdymo ir pritraukimo sistemomis. Vienas iš mūsų didelio pasisekimo sulaukęs projektas yra Nemokama nekilnojamojo turto vertinimo sistema www.uNTu.lt, kuri mūsų klientams suteikia galimybę nemokamai įsivertinti savo būstą, o tuo pačiu ir įgyti savo asmeninį NT konsultantą.

5. Nepriklausomai valdomas tinklas

RE/MAX yra vienintelis pasaulyje nekilnojamojo turto agentūrų tinklas, kuriam vadovauja jį įkūrę žmonės kartu su nepriklausomais regionais, savarankiškais biurais ir nepriklausomais brokeriais. RE/MAX sistema yra paremta nepriklausomybe ir saviraiškos laisve.

6. Tarptautinė rekomendacijų sistema

Tarptautinė rekomendacijų sistema RE/MAX Jums suteikia galimybę prekiauti ne tik savo turimais objektais, bet ir visų tinklui priklausančių brokerių objektais. Rekomenduodami klientus vieni kitiems brokeriai išplečia savo turimų klientų ratą, o taip pat turi galimybę ir uždirbti pasidalindami komisinį atlygį.

7. Pažangi mokymų programa

RE/MAX turi puikias mokymų programas, skirtas brokerių profesiniam ugdymui. Mokymų tikslas - padidinti pardavimų apimtis ir perduoti geriausių savo srities specialistų sukauptą patirtį bei žinias, gerinant brokerio galimybes siekiant sėkmingos karjeros nekilnojamojo turto srityje.

Lietuvoje mes turime RE/MAX Mokymų akademiją, kurios teikiamus mokymus sudaro daugiau kaip 300 valandų mokymų medžiagos.

8. Marketingas ir rėmimas

Per metus RE/MAX reklaminėms kampanijoms pasaulyje išleidžiama virš 1 milijardo JAV dolerių. RE/MAX taip pat aktyviai dalyvauja paramos bei labdaringų organizacijų veikloje (pvz., "Children‘s Miracle Network", "Susan G. Komen for the Cure" ). UEFA futbolo čempionatas, Formulės 1, Grand Prix Jordan komanda ar "Long Drive" golfo pasaulio čempionatas - tai tik keletas iš daugelio RE/MAX Europoje remiamų sporto renginių.

Lietuvoje RE/MAX taip pat vykdo regioninę reklamos kampaniją, kurios rezultatai tiesiogiai nukreipti į kiekvieną mūsų komandos narį.

9. Parama franšizei

Kiekvienoje šalyje nekilnojamojo turto specifika skiriasi, tačiau, kalbant apie sėkmingam darbui užtikrinti reikiamą pagalbą ir paslaugas, nė vienas iš jų neprilygsta RE/MAX.

Jei Jums reikia pagalbos, tiesiog surinkite RE/MAX franšizės vystymo konsultanto telefono numerį. Mums dirbantiems RE/MAX, Jūs esate klientas. Mes manome, kad Jūsų sėkmė yra mūsų sėkmė. Todėl mes visuomet pasirengę būti šalia, kai Jums mūsų reikia.

10. Jūs vis dar galite tapti RE/MAX komandos nariu!

Mūsų tinklas sparčiai plečiasi tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje.

RE/MAX Jums suteikia galimybę, sukurti verslą savo bendruomenėje, kaip tai jau padarė tūkstančiai verslininkų. Prisijunkite ir Jūs prie geriausių! Tapkite RE/MAX franšizės savininku ir įgyvendinkite savo svajones dabar!Biurų vadovų atsiliepimai apie RE/MAX pasirinkimą

Mindaugas Kazlauskas

RE/MAX Bravo

Visi turime ateities svajonių. Nuo pat darbo su RE/MAX pradžios svajojau suburti darniausiai dirbančią nekilnojamojo turto brokerių komandą, kuri siektų suteikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas, nešališką ir objektyvų aptarnavimą. Tik tuomet "Laimi visi!": klientai, brokeriai, biuras.

Aš tvirtai tikiu, kad RE/MAX formulė "Laimi visi!" puikiai pritaikoma tiek kuriant kompaniją, tiek stengiantis išplėsti asmeninį verslą. Todėl, jei esi energingas, komunikabilus, sąžiningas, norintis ir galintis daug ir sunkiai dirbti - junkis prie mūsų.

Andrius Kapitančukas

RE/MAX Power

Nutariau prisijungti prie RE/MAX todėl, kad mano kaip biuro vadovo pareiga yra suteikti kiekvienam su manimi dirbančiam brokeriui geriausias sąlygas dirbti, tobulėti ir pasiekti maksimalių rezultatų. Išanalizavęs situaciją nutariau, kad RE/MAX yra geriausias mano pasirinkimas, nes ilgametė patirtis, didelė komanda, technologinis pranašumas ir nugalėtojų mentalitetas, kurį pamačiau pabendravęs su RE/MAX vadovais yra būtent tai, ko reikia norint būti sėkmingu šiame versle.


RE/MAX Lietuva statistika

RE/MAX pasaulyje


Naudinga

Kompanijos video pristatymas
RE/MAX Europa konvencija 2012
RE/MAX International 2013 konvencija

Naudingos nuorodos

RE/MAX Youtube kanalas
RE/MAX Facebook puslapis
RE/MAX žurnalas (PDF 2 MB)


Domina RE/MAX franšizė?
Susisiekite su mumis